Команда
Зв'язатися
Команда Bespoke

Усі ми якось пов’язали своє життя з будівництвом. Наша робота – це творчість. Коли створення чогось нового справді приносить драйв, на світ з’являються класні проєкти.

У нашій компанії реалізуються лише естетичні та екологічні об’єкти. Ми хочемо зробити світ більш приємним і правильним, хоча б у своїй галузі. Тому відкидаємо невірні рішення, навіть якщо вони здаються простішими.

Ми обожнюємо свою роботу за можливість бути причетними до процесу створення житла чи бізнесу людини. Полюбляємо формувати з порожнечі щось унікальне та насолоджуватися кінцевим результатом. Щоразу ми бачимо непідробну радість на обличчях людей при відкритті готового об’єкта і розуміємо, що це того варте!

НАША
КОМАНДА
ЗА КАДРОМ

За привабливою назвою BESPOKE стоять реальні люди: команда талановитих та відданих своїй справі людей. Хто ми є? Понад 30 фахівців у різних галузях: виконроби, кошторисники, фінансовий відділ, бухгалтерія та великий штат виконавців. У кожного щонайменше 7 років професійного досвіду.

Ми полюбляємо виконувати роботу ідеально, щоб кожна деталь була на своєму місці. Новий об’єкт беремо на реалізацію лише з дизайн-проєктом. Чіткий план та конкретні завдання – єдиний спосіб зробити все правильно. Хіба кравець візьметься за костюм без затвердженого ескізу та зняття мірок?

Наші співробітники часто працюють в інших містах чи на індивідуальних умовах. За ці роки ми порозумілися і навчилися обирати кращий формат співпраці. Найцінніше у будівельному бізнесі – це люди. Творці, які працюють пліч-о-пліч в одній команді.

Ми постійно навчаємось, впроваджуємо нові програми та підвищуємо якість роботи. За реалізацією одного проєкту стоять десятки людей. Більшість залишається за кадром, а ви бачите лише кінцевий результат кропіткої праці.

Чи готові ви довірити свої квадратні метри команді BESPOKE? Давайте дізнаємося під час особистої зустрічі.

Дніпро
Паб “Кеди”

Тут отримують задоволення від пива, приємної атмосфери та смачної їжі. Але так було не завжди. Мало хто знає, що в основі культового пабу лежала порожня та напівзруйнована будівля. “Чистої води авантюризм і божевілля!”, — так говорили засновнику “Кеди”. Але він повірив у це приміщення та зателефонував талановитому дизайнеру Альоні Бондар. Реконструкцію непростої будівлі довірили нашій команді.

2017
Ремонт "під ключ"
240 m2
Площа