BE SPOKE
ЗА СВОЙ
РЕМОНТ
0
Лет
опыта
0
Объектов
выполнено
0
Специалистов
работает с нами

Подходим к строительству с вниманием к мелочам, как хороший портной. Создаем пространства для жизни и бизнеса с ответственностью за каждый квадратный метр.

Ремонт, будівництво
і реконструкція будь-яких
будівельних об'єктів

Співпраця у стилі BESPOKE – це коли ви не берете на себе зайві турботи. Уявіть ремонт без суєти, нескінченних погоджень та дзвінків. Ми тиснемо руки – і за наступної зустрічі віддаємо ключ від готової квартири. На кухні чекає гаряча кава, а біля порога вже стоять улюблені капці.

Зв'язатися
Дніпро
Паб “Кеди”

Тут отримують задоволення від пива, приємної атмосфери та смачної їжі. Але так було не завжди. Мало хто знає, що в основі культового пабу лежала порожня та напівзруйнована будівля. “Чистої води авантюризм і божевілля!”, — так говорили засновнику “Кеди”. Але він повірив у це приміщення та зателефонував талановитому дизайнеру Альоні Бондар. Реконструкцію непростої будівлі довірили нашій команді.

2017
Ремонт "під ключ"
240 m2
Площа
Наші
клієнти
0
Років
досвіду
0
Об'єктів
виконано
0
Спеціалістів
працює з нами

Ми реалізували сотні проєктів у Дніпрі, Києві, Одесі та Чернігові. Серед них квартири, котеджі, приватні будинки, офіси та заклади. Наші клієнти — це люди з різними ідеями, потребами та цілями. Команда BESPOKE реалізує проєкти будь-яких форматів та не боїться складних завдань!

Про деякі об’єкти ви чули та, можливо, оцінили особисто. Ми реалізували дизайн-проєкти для закладу “Кеди” та затишної кав’ярні “Нос”. Створили робочий простір для українського банку CONCORDBANK. Пишаємось такими проєктами, як шоу-рум для меблевої студії BORISOV та школа Friends English club. Будемо раді стати частиною вашої історії!