Дніпро
CUBA BUBA
1 / 1
Рік реалізації
2020
Дизайн проект
Кузнєцов

Ми раді, що зробили свій внесок у створення кімнати для Дніпропетровської обласної психіатричної лікарні. Це справді унікальний проєкт, який забезпечує дітям комфортні та гідні умови для одужання.

Реалізувала: Фундація Брускілівської
Партнери: Експолайт, Донна

Проєкт у комплексі виконує дві ролі: дозвілля та психотерапія. Тут незліченна безліч полиць з іграми, столики та зручна м’яка підлога. Головна особливість модуля — дерев’яна стеля зі східними візерунками, яка оснащена кількома варіантами підсвічування. Простір вийшов життєствердним, світлим та затишним. Створено гідні умови, завдяки яким діти стануть на крок ближче до ментального здоров’я.

Наші
клієнти
0
Років
досвіду
0
Об'єктів
виконано
0
Спеціалістів
працює з нами

Ми реалізували сотні проєктів у Дніпрі, Києві, Одесі та Чернігові. Серед них квартири, котеджі, приватні будинки, офіси та заклади. Наші клієнти — це люди з різними ідеями, потребами та цілями. Команда BESPOKE реалізує проєкти будь-яких форматів та не боїться складних завдань!

Про деякі об’єкти ви чули та, можливо, оцінили особисто. Ми реалізували дизайн-проєкти для закладу “Кеди” та затишної кав’ярні “Нос”. Створили робочий простір для українського банку CONCORDBANK. Пишаємось такими проєктами, як шоу-рум для меблевої студії BORISOV та школа Friends English club. Будемо раді стати частиною вашої історії!