МОСТ-Сіті Центр, Дніпро
Friends English Club
1 / 1
Площа
186.4m2

Новий офіс Friends English Club розташований у самому центрі Дніпра. Власник поставився до підбору підрядників дуже відповідально: провів тендер та вивчив кілька компаній. Наша пропозиція не була найдешевшою, але за якістю перевершувала конкурентів — це й відіграло ключову роль у рішенні замовника.

Характерна риса приміщення — нестандартне планування, яке дещо ускладнило проєкт. Щоб правильно організувати простір, всі корпусні меблі довелося робити на замовлення. Але у цьому є великий плюс! Нам дуже приємно працювати з меблями та освітленням від українських виробників.

Наші
клієнти
0
Років
досвіду
0
Об'єктів
виконано
0
Спеціалістів
працює з нами

Ми реалізували сотні проєктів у Дніпрі, Києві, Одесі та Чернігові. Серед них квартири, котеджі, приватні будинки, офіси та заклади. Наші клієнти — це люди з різними ідеями, потребами та цілями. Команда BESPOKE реалізує проєкти будь-яких форматів та не боїться складних завдань!

Про деякі об’єкти ви чули та, можливо, оцінили особисто. Ми реалізували дизайн-проєкти для закладу “Кеди” та затишної кав’ярні “Нос”. Створили робочий простір для українського банку CONCORDBANK. Пишаємось такими проєктами, як шоу-рум для меблевої студії BORISOV та школа Friends English club. Будемо раді стати частиною вашої історії!