Дніпро
Конференц-зал Gogol Hub
1 / 1
Рік реалізації
2018
Площа
95m2

Конференц-зал Gogol Hub – це незвичайне поєднання скандинавського мінімалізму з елементами лофту. Перед нами було поставлено завдання: зробити приміщення візуально естетичним та функціональним на практиці.

Якісний звук — найважливіший елемент суспільного простору. Наша компанія задіяла фахівців з акустики, щоб обладнати приміщення з урахуванням звукових характеристик та оздоблювальних матеріалів. Щоб досягти незвичайної форми стелі, панелі з деревної вовни створювалися вручну на замовлення. Матеріал не лише виглядає естетично, а й виконує акустичну корекцію (глушить звук з верхнього поверху). Експерти повністю усунули проблеми луни та лункості. Проведено масштабну звукоізоляцію, щоб забезпечити правильне звучання мікрофона.

“Gogol Hub” вміщує до 70 осіб. Усі гості почуваються комфортно і чують кожне слово спікера. Це той самий випадок, коли увага до дрібниць повністю виправдана.

Наші
клієнти
0
Років
досвіду
0
Об'єктів
виконано
0
Спеціалістів
працює з нами

Ми реалізували сотні проєктів у Дніпрі, Києві, Одесі та Чернігові. Серед них квартири, котеджі, приватні будинки, офіси та заклади. Наші клієнти — це люди з різними ідеями, потребами та цілями. Команда BESPOKE реалізує проєкти будь-яких форматів та не боїться складних завдань!

Про деякі об’єкти ви чули та, можливо, оцінили особисто. Ми реалізували дизайн-проєкти для закладу “Кеди” та затишної кав’ярні “Нос”. Створили робочий простір для українського банку CONCORDBANK. Пишаємось такими проєктами, як шоу-рум для меблевої студії BORISOV та школа Friends English club. Будемо раді стати частиною вашої історії!