Дніпро
Квартира колекціонера
1 / 1
Площа
150m2

Квартира в стилі скандинавського мінімалізму буквально наповнюється сонцем щоранку. Особливість планування кухні-їдальні: відкритий простір і багато природного освітлення. Але це не найяскравіший елемент приміщення! Хазяїн квартири — затятий бібліофіл, тому кімнати обладнані високими книжковими стелажами.

У проєкті використовувалися натуральні матеріали: деревина для оздоблення та виготовлення меблів, кераміка та камінь для облицювання поверхонь, натуральний текстиль. Темні та світлі відтінки матеріалів чудово гармонують між собою.

Наші
клієнти
0
Років
досвіду
0
Об'єктів
виконано
0
Спеціалістів
працює з нами

Ми реалізували сотні проєктів у Дніпрі, Києві, Одесі та Чернігові. Серед них квартири, котеджі, приватні будинки, офіси та заклади. Наші клієнти — це люди з різними ідеями, потребами та цілями. Команда BESPOKE реалізує проєкти будь-яких форматів та не боїться складних завдань!

Про деякі об’єкти ви чули та, можливо, оцінили особисто. Ми реалізували дизайн-проєкти для закладу “Кеди” та затишної кав’ярні “Нос”. Створили робочий простір для українського банку CONCORDBANK. Пишаємось такими проєктами, як шоу-рум для меблевої студії BORISOV та школа Friends English club. Будемо раді стати частиною вашої історії!