Дніпро
Квартира в ЖК “Панорама”
1 / 1
Рік реалізації
2019
Площа
85m2

Розкішна квартира підготовлена ​​до новосілля, клієнт з посмішкою приймає ключ… це уособлення нашої місії!

Приміщення у ЖК “Панорама” виконане у стилі сучасна класика. Вітальня з точки зору планування виступає логічним центром, з якого можна перейти до інших кімнат. За рахунок великих вікон квартира вийшла дуже просторою. Також в приміщення привнесені класичні елементи у вигляді молдингів (їх виконання створює цікаву ілюзію на стелі). Інтер’єр доповнюють світильники, що ніби ширяють у повітрі.

Цікава особливість проєкту – це поєднання елітних та доступних матеріалів. Шляхетна деревина, мармур і граніт є сусідами композитним панелям, плитам “під дерево” та пластику.

Наші
клієнти
0
Років
досвіду
0
Об'єктів
виконано
0
Спеціалістів
працює з нами

Ми реалізували сотні проєктів у Дніпрі, Києві, Одесі та Чернігові. Серед них квартири, котеджі, приватні будинки, офіси та заклади. Наші клієнти — це люди з різними ідеями, потребами та цілями. Команда BESPOKE реалізує проєкти будь-яких форматів та не боїться складних завдань!

Про деякі об’єкти ви чули та, можливо, оцінили особисто. Ми реалізували дизайн-проєкти для закладу “Кеди” та затишної кав’ярні “Нос”. Створили робочий простір для українського банку CONCORDBANK. Пишаємось такими проєктами, як шоу-рум для меблевої студії BORISOV та школа Friends English club. Будемо раді стати частиною вашої історії!