Дніпро
Квартира в ЖК “Салют”
1 / 1
Рік реалізації
2019
Площа
107m2

Проєкт повністю відповідав принципам нашої компанії: екологічне та надійне житло на довгі роки. З цього випливає ґрунтовний підхід до вибору матеріалів та якості виконуваних робіт.

У трикімнатній квартирі використовувалося кілька типів освітлення — це сформувало атмосферу для зони відпочинку та прийому гостей. Основне приміщення виконане у монохромних світлих тонах. Тут також знаходиться головна особливість проєкту: розпис у вигляді слона, нанесений на цеглу. Цей цікавий штрих привніс у проєкт родзинку та водночас відобразив інтереси господарів.

Наші
клієнти
0
Років
досвіду
0
Об'єктів
виконано
0
Спеціалістів
працює з нами

Ми реалізували сотні проєктів у Дніпрі, Києві, Одесі та Чернігові. Серед них квартири, котеджі, приватні будинки, офіси та заклади. Наші клієнти — це люди з різними ідеями, потребами та цілями. Команда BESPOKE реалізує проєкти будь-яких форматів та не боїться складних завдань!

Про деякі об’єкти ви чули та, можливо, оцінили особисто. Ми реалізували дизайн-проєкти для закладу “Кеди” та затишної кав’ярні “Нос”. Створили робочий простір для українського банку CONCORDBANK. Пишаємось такими проєктами, як шоу-рум для меблевої студії BORISOV та школа Friends English club. Будемо раді стати частиною вашої історії!