Дніпро
Квартира в ЖК “Жуківський”
1 / 1
Рік реалізації
2018
Площа
100m2

Квартира виконана в стилі “полегшена” класика. Ми працювали в основному зі світлими відтінками та натуральними матеріалами. На стіни нанесена декоративна штукатурка, яка дозволяє стінам “дихати”. На підлозі в дитячій кімнаті ми поклали пробкове покриття – екологічний та ортопедичний матеріал, корисний для дитячих ніжок.

Яскравий елемент кухні — скляний фартух із фотодруком. Кухонні меблі з сучасною фурнітурою виконані на замовлення за індивідуальним проєктом. Але особливий інтерес у всіх викликає зона для чаювання на лоджії — місце усамітнення для молодої сім’ї.

Наші
клієнти
0
Років
досвіду
0
Об'єктів
виконано
0
Спеціалістів
працює з нами

Ми реалізували сотні проєктів у Дніпрі, Києві, Одесі та Чернігові. Серед них квартири, котеджі, приватні будинки, офіси та заклади. Наші клієнти — це люди з різними ідеями, потребами та цілями. Команда BESPOKE реалізує проєкти будь-яких форматів та не боїться складних завдань!

Про деякі об’єкти ви чули та, можливо, оцінили особисто. Ми реалізували дизайн-проєкти для закладу “Кеди” та затишної кав’ярні “Нос”. Створили робочий простір для українського банку CONCORDBANK. Пишаємось такими проєктами, як шоу-рум для меблевої студії BORISOV та школа Friends English club. Будемо раді стати частиною вашої історії!