вул. Гоголя, Дніпро
“НОС”
1 / 1
Рік реалізації
2017
Площа
76m2

Якщо ви підете на запах кави, обов’язково потрапите до затишної кав’ярні “Нос” на вулиці Гоголя. До нашої участі тут стояла чудова будівля з безликим фасадом. Але робота закипіла і на світ з’явився гідний зразок архітектури та дизайну: лауреат премії “Інтер’єр року”!

Усередині кав’ярні все натякає на оповідання письменника: глиняні “Гарлачі” прикрашають стіну, а порожня рама у вбиральні перетворює відображення на “Портрет”. У зовнішньому вигляді архітектор делікатно зашифрував сатиричні алюзії. Фасад кав’ярні прикрашає скульптура носа — головна фішка та смислова складова закладу. Назва “Нос” символізує не лише творчість Гоголя, а й головний інструмент дегустаторів та обжарювачів кави.

Наші
клієнти
0
Років
досвіду
0
Об'єктів
виконано
0
Спеціалістів
працює з нами

Ми реалізували сотні проєктів у Дніпрі, Києві, Одесі та Чернігові. Серед них квартири, котеджі, приватні будинки, офіси та заклади. Наші клієнти — це люди з різними ідеями, потребами та цілями. Команда BESPOKE реалізує проєкти будь-яких форматів та не боїться складних завдань!

Про деякі об’єкти ви чули та, можливо, оцінили особисто. Ми реалізували дизайн-проєкти для закладу “Кеди” та затишної кав’ярні “Нос”. Створили робочий простір для українського банку CONCORDBANK. Пишаємось такими проєктами, як шоу-рум для меблевої студії BORISOV та школа Friends English club. Будемо раді стати частиною вашої історії!