бізнес-центр у Дніпрі
Офіс “CUBE”
1 / 1
Рік реалізації
2016

Ремонт офісу “CUBE” приніс багато задоволення, незважаючи на жорсткі часові обмеження. Проте проблему дедлайну завжди можна вирішити професійно таі без шкоди проєкту.

Ми називаємо це яскравий проєкт “Майстер Йода”, бо головна фішка офісу — величезний малюнок героя “Зоряних війн”, який залишився у спадок від попередніх власників. Дизайнери SVOYA studio не тільки залишили його, а й розширили на сусідню стіну. Ще одна особливість проекту – відсутність природного освітлення у більшості кабінетів. Замість вікон було вмонтовано скляні перегородки з текстильними полотнами, які є ще й елементами ізоляції.

Комфорт та здоров’я співробітників – головне завдання при створенні офісу. Ми встановили систему вентиляції та кондиціювання з урахуванням площі та розташування робочих місць. Про рослини також подбали — у проекті було передбачено додаткові джерела освітлення. Загалом, вийшло креативно та по-домашньому затишно!

Наші
клієнти
0
Років
досвіду
0
Об'єктів
виконано
0
Спеціалістів
працює з нами

Ми реалізували сотні проєктів у Дніпрі, Києві, Одесі та Чернігові. Серед них квартири, котеджі, приватні будинки, офіси та заклади. Наші клієнти — це люди з різними ідеями, потребами та цілями. Команда BESPOKE реалізує проєкти будь-яких форматів та не боїться складних завдань!

Про деякі об’єкти ви чули та, можливо, оцінили особисто. Ми реалізували дизайн-проєкти для закладу “Кеди” та затишної кав’ярні “Нос”. Створили робочий простір для українського банку CONCORDBANK. Пишаємось такими проєктами, як шоу-рум для меблевої студії BORISOV та школа Friends English club. Будемо раді стати частиною вашої історії!