ТРЦ МОСТ-Сіті, Дніпро
Офіс із домашньою атмосферою
1 / 1
Рік реалізації
2018
Площа
87m2

Офіс у центрі Дніпра не схожий на місце роботи класичних клерків. Це затишний та теплий простір — друга домівка для співробітників невеликої компанії. Наша команда виступила в ролі підрядників та повністю реалізувала амбітний проєкт.

У кожного співробітника тут особистий кабінет, обладнаний з урахуванням його індивідуальних особливостей. Загальна кухня-їдальня, господарська зона та санвузол не поступаються за умовами гарній квартирі. Душова кабіна — справжній порятунок у спекотні дні! Думаємо, більшість офісних працівників мріють про такий комфорт. Проєкт “домашнього офісу” надихнув багатьох авторів та був номінований на премію “Інтер’єр офісів та культурно-освітніх просторів”.

Наші
клієнти
0
Років
досвіду
0
Об'єктів
виконано
0
Спеціалістів
працює з нами

Ми реалізували сотні проєктів у Дніпрі, Києві, Одесі та Чернігові. Серед них квартири, котеджі, приватні будинки, офіси та заклади. Наші клієнти — це люди з різними ідеями, потребами та цілями. Команда BESPOKE реалізує проєкти будь-яких форматів та не боїться складних завдань!

Про деякі об’єкти ви чули та, можливо, оцінили особисто. Ми реалізували дизайн-проєкти для закладу “Кеди” та затишної кав’ярні “Нос”. Створили робочий простір для українського банку CONCORDBANK. Пишаємось такими проєктами, як шоу-рум для меблевої студії BORISOV та школа Friends English club. Будемо раді стати частиною вашої історії!