Дніпро
Паб “Кеди”
1 / 1
Рік реалізації
2017
Площа
240m2

Тут отримують задоволення від пива, приємної атмосфери та смачної їжі. Але так було не завжди. Мало хто знає, що в основі культового пабу лежала порожня та напівзруйнована будівля. “Чистої води авантюризм і божевілля!”, — так говорили засновнику “Кеди”. Але він повірив у це приміщення та зателефонував талановитому дизайнеру Альоні Бондар. Реконструкцію непростої будівлі довірили нашій команді.

Під час реалізації ми зіштовхнулися зі складним завданням: зістарити новий профільований лист на стелі, щоб він відповідав концепту проєкту. Експерименти показали, що лише хімічна обробка дає необхідний результат. З метою безпеки спорядили працівників хімзахистом та протигазами. Вони працювали вночі та доклали величезних зусиль, щоб стеля виглядала природним продовженням пабу.

Ми втілили в життя креативні задуми дизайнера: барна стійка з колонами, раковини з чавунних ванн, плиткова мозаїка. В обробці залів активно використовувався масив дерева та метал з різними техніками обробки. Сьогодні паб може похвалитися званням лауреата Всеукраїнської архітектурної премії “Інтер’єр року”. Пишаємось, що стали частиною цього проєкту!

Наші
клієнти
0
Років
досвіду
0
Об'єктів
виконано
0
Спеціалістів
працює з нами

Ми реалізували сотні проєктів у Дніпрі, Києві, Одесі та Чернігові. Серед них квартири, котеджі, приватні будинки, офіси та заклади. Наші клієнти — це люди з різними ідеями, потребами та цілями. Команда BESPOKE реалізує проєкти будь-яких форматів та не боїться складних завдань!

Про деякі об’єкти ви чули та, можливо, оцінили особисто. Ми реалізували дизайн-проєкти для закладу “Кеди” та затишної кав’ярні “Нос”. Створили робочий простір для українського банку CONCORDBANK. Пишаємось такими проєктами, як шоу-рум для меблевої студії BORISOV та школа Friends English club. Будемо раді стати частиною вашої історії!