Одеса
The moonway apartment
1 / 1
Рік реалізації
2017
Площа
135m2

Квартира у центрі Одеси створена на основі дизайн-проєкту SVOYA Studio. Велика площа дозволила облаштувати простору студію з кухнею, вітальнею та їдальнею. В основній спальні є вбиральня та ванна кімната, в гостьовій — окрема комора. Прохідні зони дуже функціональні та оснащені прихованими складськими системами.

У цій квартирі можна не тільки усамітнитися з філіжанкою кави, а й провести галасливу вечірку в просторій студії. Вікна квартири виходять на море і відкривають чудовий краєвид. Можемо тільки уявити, наскільки щасливі хазяї, що зустрічають тут світанок!

Наші
клієнти
0
Років
досвіду
0
Об'єктів
виконано
0
Спеціалістів
працює з нами

Ми реалізували сотні проєктів у Дніпрі, Києві, Одесі та Чернігові. Серед них квартири, котеджі, приватні будинки, офіси та заклади. Наші клієнти — це люди з різними ідеями, потребами та цілями. Команда BESPOKE реалізує проєкти будь-яких форматів та не боїться складних завдань!

Про деякі об’єкти ви чули та, можливо, оцінили особисто. Ми реалізували дизайн-проєкти для закладу “Кеди” та затишної кав’ярні “Нос”. Створили робочий простір для українського банку CONCORDBANK. Пишаємось такими проєктами, як шоу-рум для меблевої студії BORISOV та школа Friends English club. Будемо раді стати частиною вашої історії!